باشگاه هنر و خلاقیت

  باشگاه هنر وخلاقیت از هنر به عنوان یک ابزار مهارتی آموزش استفاده می کند.

  22 آذر 1395

  مرکز خلاقیت موسسه علمی آینده سازان

  تحول علم و فناوری، ضرورت تحول در فرایند فعالیت های آموزشی را انکار ناپذیر ساخته است. نظام های آموزشی امروزی باید انسانهایی تربیت کنند که در درک دنیای پیچیده ی موجود توانمند و در مدیریت و رهبری آن خلاق و مبتکر باشند.

  21 فروردین 1395

  خانه کودک اردیبهشت

  خانه کودک اردي بهشت با اخذ مجوز از سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران و با هدف انجام فعاليتهاي آموزشی و تفریحی کودکان در گروه سنی 1 تا 6 سال فعالیت خود را آغاز نموده است

  21 فروردین 1395

  دپارتمان بازی موسسه خلاقیت

  موسسه مطالعه و خلاقیت کودک و نوجوان از سال 1386 برای اولین بار در ایران به عنوان یک موسسه خدماتی پژوهشی با هدف کشف استعداد کودک ونوجوانان 3 تا 15 سال کشور آغاز به فعالیت نموده. هدف این موسسه شکوفا نمودن استعداد کودکان وپژوهش آن با روش اشباع مبتنی بر پژوهش و تحقیق میباشد.

  21 فروردین 1395

  مرکز پرورش خلاقیت آفریدمان

  مجموعه علمی-آموزشی “آفریدمان” به همراه تیم متخصصین خود به منظور ارائه خدمات آموزشی (والدین & کودکان) در حوزه های مختلف هوش و خلاقیت و بطور کلی ” سلامت متعالی جسمانی و روانی ” کودک و خانواده گام بر می دارد. هدف از ارائه این داده های علمی و کاربردی؛ ارتقاء کمیت و کیفیت سلامت فردی و خانوادگی در همه ابعاد ” خانواده ” بوده و بدیهی است که کودکان دلبند شما، عزیزترین و زیباترین و آسمانی ترین سرمایه و دارایی شما بوده و از طرفی آینده و سلامت فردی و اجتماعی آنها در گرو کارهایی می باشد که شما والدین برای آنها انجام می دهید. این نکته نیز بسیار حائز اهمیت می باشد که مهمتر از امکانات رفاهی، تغذیه و پوشاک برای کودکان؛ سرمایه گذاری بر روی ” سلامت شخصیت ” کودک، بارزترین فاکتور آموزشی، تربیتی و پرورشی می باشد.

  21 فروردین 1395

  پایگاه خلاقیت 1

  پایگاه خلاقیت 1

  16 فروردین 1395

  • تعداد رکوردها : 6
آثار نمایشگاه
اثر قبلی
اثر قبلی
تعداد آثـار
25800
تعداد افراد آنلاین
25800
تعداد اعضای گروه
25800
اثر قبلی
تمــاس با مــــــــــا
اثر قبلی
: پست الکترونیک
honar@tebyan.com
:شماره تلفن
81202203
:آدرس
تهران،خیابان نادری،نبش حجت دوست ، پلاک 12