کد خبر : 211771
تاریخ انتشار : 23 خرداد 1396 5:52
تعداد بازدید : 3685

گزارشی از اختتامیه بخش هنر و خلاقیت تبیان در نمایشگاه قرآن

طرح ملی هنر و خلاقیت تبیان در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریمطرح ملی هنر و خلاقیت تبیان در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، غرفه موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان، 21 خرداد ماه در مصلی بزرگ حضرت امام خمینی (ره) به کار خود درحالی خاتمه داد که میزبان تعداد بی شماری  از کودکان و خانواده های ایشان در این غرفه بود و کودکان علاقه مند و مشتاق به نقاشی و رنگ آمیزی،  گرداگرد هم  جمع شدند و  بالغ بر2000  اثر  نقاشی و رنگ آمیزی خلاقانه آفریدند.


همانطور که قبل تر در سایت هنر مدرسه اعلام شده بود، در بخش هنر و خلاقیت نمایشگاه قرآن، کودکان با موضوع های قرآنی، ماه مبارک رمضان، سفره افطار، خواندن نماز ، قرآن و ... نقاشی و رنگ آمیزی انجام دادند. آثار برگزیده و ارزشمند کودکان در نمایشگاه ماه نور سایت هنر و مدرسه با نام خودشان ثبت خواهد شد و شناسه عضویت به همراه راهنمای استفاده و بارگذاری دیگر آثارشان جهت شرکت در سایر مسابقات، جشنواره ها و نمایشگاه های سایت هنر خلاقیت برایشان ارسال خواهد شد.


سایت هنر و خلاقیت  با هدف ترویج هنر و ارتباط آن با مفاهیم اسلامی دینی و هم چنین خلق آثار با موضوعات قرآنی و مذهبی با بهره گیری از استعدادها و خلاقیت های کودکان، اقدام به برپایی نمایشگاه مجازی آثار با عنوان ماه نور در سایت هنر و مدرسه،  به مناسبت بیست و پنجمین نمایبشگاه بین المللی قرآن نموده بود، که در این راستا آثار برگزیده به بار آمده،  بزودی بر روی نمایشگاه این سایت بارگذاری خواهد شد .


تصاویر زیر مربوط به استقبال پر شور و شادمانه کودکان در این غرفه و بخش می باشد و همچنین لینک زیر آدرس مربوط به نمایش آثار شرکت کنندگان در این بخش است که بزودی تصویر گر تعداد کثیری اثر رنگ امیزی و نقاشی خواهد بود


 

http://honaremadreseh.com/index.aspx?pid=561&SchoolID=1&ExhibitionID=41

 

 

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
آثار نمایشگاه
اثر قبلی
اثر قبلی
تعداد آثـار
25800
تعداد افراد آنلاین
25800
تعداد اعضای گروه
25800
اثر قبلی
تمــاس با مــــــــــا
اثر قبلی
: پست الکترونیک
honar@tebyan.com
:شماره تلفن
81202203
:آدرس
تهران،خیابان نادری،نبش حجت دوست ، پلاک 12